Ples srca

Autor: Marica Kašćelan, 5. 3. 2013.

Dana 12.veljače u našem Domu održan je „ples srca“. Ples je održan povodom Valentinova. U njemu je sudjelovalo sedam parova, ali samo je jedan par osvojio glavnu nagradu.
Pravila ove igre su vrlo jednostavna, parovi plešu dok se ne zaustavi glazba, a onda se izvuče jedan broj, par s izvučenim brojem ispada. Najviše sreće imali su Jelena Šestan i Antonio Ferenčić te otplesali finalni ples, a zatim su im se pridružili ostali plesači. Pobjednici su glavnu nagradu odnosno tortu podijelili s ostalim plesačima i dobro se zabavili.

>>vidi slike

Nikolina Halapir

Na ovom zanimljivom natjecanju plesali su: Karlo Šafranko i Klaudija Horvat, Matija Habijanec i Anamarija Petrović, Jelena Šestan i Antonio Ferenčić, Antonia Rajski i Filip Moćan, Lovro Pergar i Ana Maarija Jambrošić, Ivana Tenšak i Josip Suntešić, Klaudija Dačnik i Filip Haramina.

Nikolina Halapir