Izbor "naj, naj osobe Doma" i večer pričanja viceva, održano 20.4.2013.

Autor: Marica Kašćelan, 5. 4. 2013.

I ove godine, Vijeće učenika organiziralo je zabavnu večer pričanja viceva i podjelu priznanja „naj osobama Doma“. Ispred Vijeća učenika, organizatorica izbora „naj osobe Doma“ bila je Ivana Tenšak, a natjecanja u pričanju viceva Ivana Kondras.

>>vidi slike

Nikolina Halapir

U prvom dijelu večeri dodijeljena su priznanja „naj osobama Doma“. Zaista nam je drago i ponosni smo na slogu i prijateljstvo koje vlada u ovom našem malom okruženju i drago nam je da možemo istaknuti one osobe koje većina smatra toga vrijednim. Ovogodišnje „naj osobe Doma“ su: Matija Mlakar kao najsimpatičnija osoba, Klaudija Dačnik je uvijek nasmijana, Igor Poslek voli pomagati drugima, Antonija Rajski zna saslušati i daje dobre savjete te Amadea Mokos koja je uvijek ljubazna i uzornog ponašanja. Priznanja, izabranim učenicima, uručio je predsjednik Vijeća učenika, Ivan Ivanić.

Viceve su nam ispričali Matija Habjanec, Darko Strahinec, Valentina Horvat, Nikolina Labaš te Vedrana Radić. Nakon ispričanih viceva publika je imala deset minuta vremena za glasovanje. Najviše glasova pripalo je Matiji Habjancu  te je on proglašen pobjednikom i dodijeljena mu je mala, slatka nagrada, čokolada. Osim pričanja viceva i podjele priznanja „naj osobama…“, nastupio je bend „No name“ (koji će nas predstavljati na Domijadi u Zagrebu), bend Zagorci i Amadea Mokos s recitacijom pjesme „Još“ od Zvonka Kudelića Žune.

Nakon toga slijedio je ples, a DJ plesne večeri bio je Juraj Levak.

Nikolina Halapir