Slavuj kojeg ćemo svi pamtiti

Autor: Marica Kašćelan, 6. 5. 2013.

Ove godine predstavit ćemo vam našu maturanticu Ana Mariju Jambrošić. Učenica je zdravstvenog učilišta naše škole, smjer medicinska sestra.

Amadea Mokos

U osnovnoj školi bavila se rukometom i gimnastikom. Tri godine je pohađala glazbenu školu te se bavi pjevanjem. Već kao mala curica imala je želju da bude medicinska sestra pa je ponosno izgovarala: „Kada ću biti velika, ljudima ću davati injekcije...“.

Prošle godine je nastupila na Zagrebačkoj domijadi kao vokal benda „Zagorci“ gdje su osvojili odlično četvrto mjesto. Ove godine sudjelovala je i na smotri „E-medica“ zdravstvenih škola. Trenutno je veoma zauzeta pripremanjem za maturu i pisanjem maturalnog rada pa nema baš puno slobodnog vremena.

Ana Marija je izuzetna prijateljica za koju njezini prijatelji imaju samo riječi hvale. Na nju se svi mogu osloniti. Uvijek nas je tješila i bodrila. Pamtit ćemo je kao malu vragolanku nasmijana lica, koja nas je svakim novim nastupom oduševljavala prekrasnim slavujskim glasom. Pomagala je odgajateljima te nije propuštala prilike da se uključi u domskim događanjima.

U ime svih tvojih prijatelja zahvaljujem ti na lijepim trenucima koje smo proveli s tobom i želimo ti svu sreću u danjem životu.

Amadea Mokos