Priredba dobrodošlice, održana 25.9.2013.

Autor: Marica Kašćelan, 4. 10. 2013.

Stariji učenici organizirali su priredbu dobrodošlice za nove učenike kako bi im poželjeli da se među nama osjećaju ugodno, prihvaćeno te im bili podrška u ostvarivanju njihovih želja i ciljeva.
Bilo je tu muzike, pjesme, mudrih, dirljivih i šaljivih poruka učenika, a obratio nam se i voditelj doma Toni Andročec. Voditelj programa bio je nezamjenjivi Jurica Koprivnjak.

>>vidi slike

Zahvaljujemo svim sudionicima programa, a to su:

-          đački zbor doma

-          Amadea Mokos s recitacijom „Radi čega moje srce titra“

-          Stjepan Drempetić (violina), Josip Suntešić (harmonika)

-          Danijel Habjanec (učenik 1. razreda) i Jurica Koprivnjak s pričom „Tri najbolje stvari“

-          Danijela Podhraški (učenica 1. razreda) koja nam se obratila u ime novih učenika doma

-          Ivana Kondres i Matija Habjanec s dobronamjernim i šaljivim savjetima

-          Danijel Staniša kao DJ večeri.

Nakon programa uslijedio je ples.