Natjecanje u badmintonu, održano 29.4.2014.

Autor: Marica Kašćelan, 6. 5. 2014.

Prema Godišnjem planu održana je posljednja aktivnost Vijeća učenika za ovu školsku godinu. Voditelj natjecanja u badmintonu ispred Vijeća učenika bila je Martina Cvrtila.

>>više slika

Sudjelovalo je 12 učenika koji su se natjecali u parovima, ukupno 6 parova.

Pobjedničkom paru natjecanja Matteu Hmelini i Danijelu Horvatu te drugo plasiranom paru Kristijanu Juričanu i Nikoli Zanoškom priznanje je uručio predsjednik Vijeća učenika Matija Mlakar. Treće plasiranom paru Matiji Mlakaru i Nevenu Žutom priznanje je uručila Martina Cvrtila.

U organizaciji natjecanja pomogli su i zapisničari Danijel Habjanec i Tomislav Ivić te odgajateljica Maja Tušek kao sutkinja natjecanja.