Priredba dobrodošlice

Autor: Marica Kašćelan, 3. 10. 2014.

I ove je godine, kao i svake, u domu održana priredba povodom dolaska novih učenika. Osmišljavanju i realizaciji te priredbe doprinijeli su odgajateljica Maja Tušek i stariji učenici.

>>vidi slike

Lucija Kunštek

Voditeljice su, kao i obično, bile Darija Galović i Antonia Kolar. One su uz najavljivanje drugih učenika upoznale nove sa svime što trebaju znati. Kroz virtualnu šetnju uputile su ih u sve novosti i zanimljivosti koje se nalaze u Bedekovčini te ih upoznale sa prostorom, aktivnostima i organizacijom života u Domu. Tena Novak se je kao starija učenica s par riječi obratila novima, a Florjan Horvat se je u ime svih novih učenika obratio nama. Uza sve to, nastupao je i zbor uz glazbenu pratnju koju je izvodio Danijel Horvat na harmonici. Zbor je otpjevao dvije pjesme “Ne diraj moju ljubav“ te „Zoricu“. Kao šećer na kraju nastupila je Lucija Majcenović sa solo pjesmom pod nazivom Wonderful Tonight od Erica Claptona.

Nakon sve te formalnosti uslijedili su ples i zabava koju je predvodio DJ Danijel Staniša.

Hvala svima na sudjelovanju!

Lucija Kunštek