Božićna priredba, održana 22.12.2014.

Autor: Marica Kašćelan, 23. 12. 2014.

Božićnu priredbu su sa puno veselja i radosti organizirali odgajateljica Maja Tušek i učenici doma.

>>vidi slike

Lucija Kunštek

Ove je godine božićna priredba započela solo izvedbom pjesme „Rocking around the Christmas three“ koju je izvela Lucija Kunštek. Nakon nje slijedio je Florjan Horvat koji je pročitao svoju pjesmu „Božić“. Zatim su nas voditeljice, Darija Galović i Ivana Kondras, upoznale sa božićnim tradicijama te kako se Božić slavi u ostalim dijelovima svijeta, uz prezentaciju. Na kraju prvog dijela programa, zbor je otpjevao pjesmu "Sretan Božić svakome".
Drugi dio programa vodile su učenica Martina Cvrtila i medicinska sestra Majda Brlić (voditeljica zdravstvene grupe) koje su najurednijim sobama i najuspješnijim učenicima u rješavanju mozgalica uručile priznanja te prigodne poklone. Zdravstvena grupa redovito je pratila urednost soba te na osnovu dobivenih rezultata odabrala najuspješnije. Čestitke svima!

Nakon svega toga slijedili su ples i veselje.

Lucija Kunštek