Natjecanje u stolnom tenisu

Autor: Marica Kašćelan, 6. 2. 2015.

Vijeće učenika organiziralo je domsko natjecanje u stolnom tenisu koje se održalo 21. siječnja 2015. te finalno natjecanje 28. siječnja 2015. godine. Glavni organizator natjecanja bio je Danijel Habjanec.

>>vidi slike

Brankica Kuhar

U natjecanju su sudjelovali Danijel Horvat, Vladimir Brlek, Krunoslav Kunštek, Mario Zebec, Neven Žuti, Nikola i Luka Zanoški, Kristijan Juričan, Dubravko Burić i Alen Martinko. Prvo mjesto osvojio je Krunoslav Kunštek te je kao nagradu dobio reket za stolni tenis. Drugo mjesto pripalo je Kristijanu Juričanu kojem su uručene loptice za stolni tenis dok je za osvojeno treće mjesto Nikoli Zanoškom uručena čokolada.

Čestitam!

Brankica Kuhar