Druženje uz društvene igre

Autor: Marica Kašćelan, 13. 3. 2015.

I ove godine organizirano je natjecanje u Beli i šahu te druženje uz društvene igre. Natjecanje se održavalo od 18.2. do 4.3.2015. Organizatorica bila je Ana Volarić, članica Vijeća učenika.

>>vidi slike

Brankica Kuhar

U Beli je sudjelovalo 11 parova, a u šahu 5 učenika. U finale Bele ušli su Matteo Hmelina i Matija Mlakar te Vladimir Brlek i Marko Čanadi. Pobijedili su Matteo Hmelina i Matija Mlakar i kao nagradu su osvojili špil karata. U šahu su prvo mjesto podijelili Danijel Horvat i Alen Martinko te kao nagradu osvojili paket bombona.
Zapisničar je bio Stjepan Zebec, a sve to je fotografirala Helena Subić. Osim natjecanja učenici su se mogli zabaviti uz društvene igre kao što su „Čovječe ne ljuti se“, „Monopoli“ i „Draw out“. Animatori su bili Ivana Belčić, Karla Rašanec, Petra Labaš, Antonio Tkalec, Petar Lendl, Mario Pišković, Marin Varjačić i Miljenko Frljužec.

Čestitke pobjednicima!

Brankica Kuhar