Priredba za maturante, održana 12.5.2015.

Autor: Marica Kašćelan, 28. 5. 2015.

Kao i svake godine održana je priredba u čast naših dragih maturanata ispunjena emocijama tuge, ponosa i radosti.

>>vidi slike

Petra Šantek

Priredbu su vodili Florijan Horvat i Roko Nimac. Večer je započela prekrasnim plesom Josipa Suntešića i Tene Novak te Petra Lendla i Ivane Belčić. Učenički zbor i solo nastup Lucije Kunštek oduševio nas je izborom pjesama i izvedbom te učinili program zanimljivim i veselim. Riječima zahvale obratio nam se Marko Čanadi ispred svih maturanata, a stručni suradnik Stjepan Begić našim maturantima s riječima želja i čestitkama. Nimalo iznenađujuće oduševila nas je Lucija Kunštek svojim talentom pri korištenju riječi i stvarajući svoju poeziju. Ovoga puta bila je to pjesma „Neka vam se ispune snovi“.

Nakon priredbe slijedio je ples  i druženje.

„ …..  Sada kraj je tu i budite sretni,

U životu uvijek budite pametni.

Neka vam život bude lađa,

Što mirnim morem plovi.

Neka vam se ispune svi vaši snovi!!!“

Lucija Kunštek

Petra Šantek