Volonteri u vrtiću

Autor: Krasnodor Mikša, 2. 4. 2014.

Volonteri su opet bili aktivni. Kratka i vesela akcija u dječjem vrtiću u Bedekovčina kojoj je cilj bio preseliti vrt ljekovitog bilja s jednog na drugo mjesto.

To su nas zamolile tete iz vrtića i osim dobre volje, trebalo je i znanja. Dio dvorišta na koji su željeli preseliti vrt i jednu jabuku trebalo je stručno pripremiti. To su učinili učenici 2. razreda vrtlara sa svojim instruktorom praktične nastave. Volonteri i djeca su onda pomogli tetama da u pripremljenu zemlju posade ljekovite biljke. Od svega je zapravo bio najljepši susret malih i velikih, druženje i igra na suncu.

Više o tome možete pročitati u vijesti Večernjeg lista u našoj rubrici Press Clipping.

Galerija.

Tatjana Papst, pedagoginja