Košarica pomoći!

Autor: Daniela Usmiani, 10. 12. 2010.

Volonterski klub Srednje škole Bedekovčina organizira akciju prikupljanja hrane i osnovnih higijenskih proizvoda za obitelji s područja općine Bedekovčina kojima je takva pomoć potrebna.

Akcija se počela provoditi u studenom i trajat će do kraja polugodišta u prodavaonicama Trgocentra u Bedekovčini, Matije Gupca 2 i Stjepana Radića 9. hranu i higijenske potrepštine možete donirati i u školi u za to pripremljenim ''košaricama pomoći'' kod ulaza u školu.

Pozivaju se svi učenici, roditelji i poznanici da uz svoju kupovinu u navedenim prodavaonicama kupe još jedan proizvod i doniraju ga za navedenu svrhu u ''košaricu pomoći'' koja je pripremljena kod blagajni. Prikupljeni prehrambeni i neprehrambeni proizvodi bit će tijekom božićnih blagdana uručeni obiteljima iz evidencije Općine Bedekovčina.

Članovi Volonterskog kluba osobnim će odlaskom u domove potrebitih obitelji uljepšati Božić onima kojima je najteže.

Zahvaljujemo na podršci i humanosti