POZIV NA TESTIRANJE

Autor: Daniela Usmiani, 12. 10. 2022.

Komisija za provedbu natječaja objavljenih dana 26. 9. 2022. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Srednje škole Bedekovčina, http://ss-bedekovcina.skole.hr/natje_aji_za_radna_mjesta u rubrici pod nazivom „NATJEČAJ ZA RADNA MJESTA“, za radna mjesta: Nastavnik/ica geografije, neodređeno, nepuno, 15 h tjedno, Nastavnik/ica fizioterapije, određeno, nepuno, 20 h tjedno, Nastavnik/ica fizioterapije, određeno, nepuno, 3 h tjedno, Nastavnik/ica poljoprivrede, određeno, nepuno, 9 h tjedno, objavljuje

POZIV NA TESTIRANJE

Opći i posebni dio testiranja održat će se dana 17. 10. 2022. godine u 12:30 sati u prostorijama Srednje škole Bedekovčina.

Kandidati su dužni ponijeti sa sobom osobnu iskaznicu ili drugu identifikacijsku javnu ispravu na temelju koje se utvrđuje identitet kandidata prije testiranja.

Opći i posebni dio testiranja provodi se pisanim testom.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Na testiranje se pozivaju kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja, a čije su prijave pravodobne i potpune:

Redni broj i Inicijali kandidata

1. I. M.

2. L. G.

3. J. K.

4. A. H.

5. F. A.

6. P. L.

7. H. D.

8. T. M.

Ako kandidat ne pristupi testiranju više se ne smatra kandidatom u postupku.

Smatra se da je kandidat zadovoljio na testiranju, ako je za svaki dio testiranja dobio najmanje 5 bodova.

Ako kandidat ne zadovolji u prvoj fazi testiranja (opći i posebni dio) ne može sudjelovati u daljnjem postupku.

Razgovor s kandidatima (intervju) koji su zadovoljili na pismenom dijelu testiranja biti će prema rasporedu koji će biti objavljen na stranici škole.

Pravni i drugi izvori za pripremanje kandidata za testiranje:

1. Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, (NN 87/08., 86/09., 92/10., 105/10.-ispravak, 90/11., 5/12., 16/12., 86/12., 126/12.- pročišćeni tekst, 94/13., 152/14. i 7/17, 68/18, 98/19, 64/20)

2. Pravilnik o osnovnoškolskom i srednjoškolskom odgoju i obrazovanju učenika s teškoćama u razvoju (NN 24/2015)

3. Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi (NN 112/2010)

Dokument u prilogu.

Priloženi dokumenti: